ALLPLAN 2025: Nemzetközi Diáktervezési Verseny

2025. 06. 19.

Az építőipar jövőjének kreativitással és innovációval való alakítása

München – Az ALLPLAN, az AEC-ipar BIM-megoldásainak vezető szállítója világszerte meghívja a diákokat, hogy vegyenek részt az ALLPLAN Student Contest 2025 elnevezésű versenyen. Ez a verseny lehetőséget biztosít a fiatal tehetségeknek, hogy bemutassák képességeiket és innovatív ötletekkel járuljanak hozzá a jövő épített környezetéhez.

„Az ALLPLAN Student Contest 2025-tel az építészek és mérnökök következő generációját képessé tesszük arra, hogy a digitális innováció révén alakítsák az építőipar jövőjét. Ez a verseny kihívás elé állítja a diákokat, hogy feszegessék a kreatív és technikai határokat, miközben gyakorlati tapasztalatot szereznek az iparág vezető BIM technológiájával – felkészítve őket a digitális jövőre” – mondta Karin Schmidt, az ALLPLAN Campus globális vezetője.

A verseny részletei

Az ALLPLAN Diákverseny kihívást jelent a diákoknak, hogy 2025. április 15. és szeptember 15. között az ALLPLAN, SCIA, FRILO vagy SDS2 alkalmazásával dolgozzanak ki építészeti vagy mérnöki projektet. A hangsúly az innovatív koncepciókon, a fenntartható megoldásokon és a meggyőző vizuális prezentációkon van. A versenyben a legkülönbözőbb szakterületekről, többek között az építészet, a mérnöki tudományok, a várostervezés és az infrastruktúra területéről érkező diákok vehetnek részt.

Részvétel módja

A diákok egyénileg vagy csapatban jelentkezhetnek, és a verseny valamelyik kategóriájában nyújthatják be projektjeiket. Az ipari szakértőkből álló neves zsűri a kreativitás, a műszaki kivitelezés és a valós alkalmazhatóság alapján értékeli a pályaműveket.

Díjak és elismerések

A nyertesek izgalmas díjakat kapnak:

1.hely: 1.000 €

2. hely: 750 €

3.-5. hely: 500 € fejenként

Regisztráljon most!

A regisztráció már nyitva áll! A további részletekért látogasson el az ALLPLAN STUDENT CONTEST honlapjára. Ne hagyd ki a lehetőséget, hogy elismerést szerezz és nemzetközi színpadon mutasd meg tehetségedet.

Ezzel a versennyel az ALLPLAN folytatja az építőipar fiatal tehetségeinek támogatása iránti erős elkötelezettségét.

Még több hasznos szakmai cikk

Keleti tó híd: A modern csoda

Xingtai Transportation Construction Group Co. Ltd. számára nem idegen a fejlett...

13 hatalmas acélszerkezeti projekt

Az acélszerkezeti projektek esetében gyakran a komplex építészeti kialakítású formák kapják a...

Partneri ökoszisztéma a digitális megoldásokhoz

Stefan Kaufmann, az ALLPLAN BIM-stratégia és új technológiák termékmenedzsere Hogyan győzzük le az...

Forradalmasítsa az építési munkafolyamatokat az Allplan 2024 segítségével

Egy olyan környezetben, ahol az építőipari szakemberek folyamatosan innovatív megoldásokat...

Unalmas a home office? Mérnök vagy! Dobd fel kicsit!

A home office egy idő után kellemetlen lehet, hiszen a bezártság és a monoton körülmények...

Fő termékeink

Utolsó hírünk

ALLPLAN 2026 Launch Event – Építsünk együtt egy jobb holnapot!

Október 22-én ismét összeül a nemzetközi építőipar digitális szakmai közössége: érkezik az ALLPLAN...